VENTS RA1 50COMFO TwinFresh

Rekuperátory do jednej miestnosti VENTS RA1 50COMFO TwinFresh 

 

Miestnosť: 40m2

Prietok vzduchu (max): 50m3/hod

Inštalačný otvor: 160

 

Efektívny prívod a odvod vzduchu | Keramická rekuperačná jednotka s účinnosťou až 90% | Reverzný Economy ventilátor s nízkou spotrebou energie od 3,5 do 6,1 W a bezpečným napätím 12 V | Integrovaná automatika | Tichá prevádzka (13-43 dBA) | Jednoduchá montáž a servis | Filtre G3 zabezpečujú kvalitné čistenie vzduchu | Sú určené pre trvalú prevádzku

Na dotaz
Kód: 89
Značka: VENTS
€585
Kategória: Rekuperácie
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 10 kg
ra1 50comfo rekuperatory vzduchu do jednej miestnosti twinfresh 2115 800x800
Novinka

VENTS RA1 50COMFO TwinFresh

 Vlastnosti:

  • Efektívny prívod a odvod vzduchu
  • Keramická rekeperačná jednotka s účinnosťou až 90%
  • Reverzný  Economy ventilátor s nízkou spotrebou energie od 3,5 do 6,1 W a bezpečným napätím 12 V
  • Integrovaná automatika
  • Tichá prevádzka (13-43 dBA)
  • Jednoduchá montáž a servis
  • Filtre s G3 zabezpečuje kvalitné čistenie vzduchu
  • Sú určené pre trvalú prevádzku

Modely TwinFresh COMFORT sú vybavené rozšírenými funkciami, dialkovým ovládaním a ovládaním na boku ventilátora


Ventilátor sa skladá z teleskopického vzduchového kanála s nastaviteľnou dĺžkou, ventilačnej jednotky, montážnou doskou a vonkajšou vetracie mriežkou.
TwinFresh ventilátor konštrukcia

Vnútorná časť rekuperačnej jednotky sa skladá z dvoch filtrov a keramickým(regenerátorom)rekuperačnou jednotkou.

 

Teleskopické vedenie vzduchu

Hranaté teleskopické vzduchovody  TwinFresh sú vyrobené z kovu potiahnuté polymérovou vrstvou s vnútornou izoláciou a kruhové vzduchovody sú vyrobené z PVC plastu. Dĺžka potrubia je nastaviteľná na hrúbku steny, ktorá umožňuje rýchlu a jednoduchú montáž.

Vzduchové filtre

Dva vstavané filtre  triedy G3 sa používajú na čistenie privádzaného a odvádzaného vzduchu . Filtre zabezpečujú prívod čerstvého vzduchu zabraňuje prívodu prachu a hmyzu a zabraňuje znečistenie ventilátora . Filtre majú antibakteriálnu ochranu Filtre sa čistia buď s vysávačom alebo prepláchujú vodou.

Reverzibilný ventilátor EConomy

Vzduch je privádzaný reverzibilnéým axiálnym ventilátorom s EC motorom. Vďaka technológii ES ventilátor sa vyznačuje s nízkou spotrebou energie. Ventilátor je napájaný bezpečným napätím 12 V. Motor má integrovanú ochranu proti prehriatiu a guličkové ložiská pre dlhú životnosť.

Montážna doska

Modely radu TwinFresh Comfo sú vybavené s montážnou doskou, ktorá uľahčuje údržbu ventilátorov, filtrov a rekuperátora . Vetracia jednotka je pripevnená k montážnej doske pomocou špeciálnych magnetom a káblom do  zásuvky.. Kontakty, zásuvky na ventilátore montážnej dosky slúžia k integrácii mnohých ventilátorou do jednej vetracej siete a umožnuje ich synchrónnu prevádzku. Model TwinFresh Comfo RA1-25 nemá žiadnu montážnu dosku a nie je vhodný pre integráciu niekoľkých ventilátorov do jednej siete.

Vonkajšia mriežka

Špeciálne navrhnutý vonkajší kryt umožňuje odvádzanie vzduchu a  kondenzátu, ktorý je generovaný vo vnútri vonkajšej mriežky od steny budovy.

Okrem toho vonkajší kryt zabraňuje vniknutiu vody a cudzích predmetov do ventilátora. Vonkajší kryt je vnútri pokrytý izolačným materiálom, ktorý zabraňuje prenikaniu hluku do miestnosti cez ventilátor a zabraňuje ukladanie kondenzátu vo vonkajšom kryte.

Vonkajší kryt EH je vyrobený z lakovaného hliníka potiahnuté polymérovou vrstvou.

 

Špecifikácia : 

Prietok vzduchu (m3/hod) : 50

Účinnosť (%) : 90  

Hlučnosť dB(A) : 13/43

Príkon (W) : 3,5/6,1

 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie