Carrier Pioneering Air - CAFN026

Čističky vzduchu PIONEERING AIR od Carrieru patria medzi to najlepšie vo svete prenosných čističiek vzduchu. Sú vybavené pokročilými filtrami a schopnosťou čistiť veľké interiéry až do 73m2.

Model CAFN026LC1 je najmenší zo série Pioneering Air a je vhodný pre miestnosti o rozlohe 14 až 25m2.

 

Špecifikácia : 

Rozmer : (š x v x h) - 346x173x526 mm

Prietok vzduchu (m3/hod) : 210 

Vhodné pre miestnosť do (m2) : 14 - 25

Hlučnosť dB(A) : 25 - 42 

Príkon (W) : 20

Predfiltter, HEPA filter, Ionizátor, Filter s aktívnym uhlím, Aromaterapia, Časovač 1-8 hod

Na dotaz
Kód: 181
Značka: CARRIER
€500 –14 % €429
Kategória: Čističky vzduchu
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 6 kg
Pioneering Air ready
€500 –14 %

Aromaterapeutická sada

Aromaterapeutická sada

Esenciálne oleje sa používajú v aromaterapii, čo je známa prax využívajúca dýchanie a čuch.
Medzi výhody aromaterapie u dospelých a detí patrí lepšia liečba bolesti, lepší spánok, zvládanie stresu a zlepšenie imunitného systému. Vo vnútri základne zariadenia sú nádoby a vhodné špongie, na ktoré môžete dávať kvapky éterických olejov podľa vášho výberu. Počas prevádzky zariadenia sa éterické oleje rozptyľujú vo vašom priestore, a tak si užívate čerstvý vzduch a všetky výhody aromaterapie súčasne.

 

Ionista

Ionista

Vytvára zdravú klímu, pretože omladzuje vzduch záporne nabitými iónmi. Odstraňuje peľ a prach a neutralizuje baktérie a bojuje s nepríjemnými pachmi ako je cigaretový dym, pre čistejšie a zdravšie vnútorné prostredie.

 

Světelný indikátor kvality vzduchu

Svetelný indikátor kvality vzduchu

Zariadenie rozpoznáva kvalitu vzduchu a jeho svetelný indikátor mení farbu v závislosti na úrovni čistoty vzduchu: vynikajúca(modrá), dobrá (zelená), stredná (fialová), zlá (červená)

 

Předfiltr

Predfilter

Predfilter zachytí najväčšie prachové častice rozptýlené vo vzduchu a zabráni im pri vstupe do jednotky. Zakrýva prívod vzduchu a pomáha udržovať jednotku a cievku čisté od nečistôt a špiny a zabezpečuje lepšiu kvalitu vzduchu. Predfilter je možné vybrať a vyčistiť vodným roztokom.

 

Filtr HEPA H13

Filtr HEPA H13

Výkonný filter „High-Efficiency Particulate Air“ triedy H13 zachytáva viac ako 99,95% vzdušných častíc ako sú baktérie a alergény a zaisťuje tak vysoko kvalitnú atmosféru vo vašom priestore.

 

Časovač provozu

Časovač prevádzky

Prevádzkový časovač s možnosťami 1, 2, 4 a 8 hodín pre najlepšie plánovanie čistenia vzduchu vo vašom priestore.

 

 Auto

Auto

Výberom tejto funkcie čistič automaticky vyberie najlepšiu rýchlosť riadenia kvality vzduchu.

 

Filtr s aktivním uhlím

Filter s aktívnym uhlím

Až 10-krát účinnejší ako tradičné uhlíkové filtre pri odstraňovaní nepríjemných pachov, vrátane cigaretového zápachu. Odstraňuje tiež škodlivé plyny ako je formaldehyd a benzén, čím sa znižujú nepriaznivé účinky pasívneho fajčenia.

 

 Připomenutí výměny filtru

Pripomenutie výmeny filtra

Keď je čas vymeniť filter, upozorní vás kontrolka na ovládacom paneli zariadenia.

 

Zobrazení teploty a vlhkosti

Zobrazenie teploty a vlhkosti

Čistička vzduchu odráža ďalšie vlastnosti vnútorného vzduchu v miestnosti ako je teplota a relatívna vlhkosť. Kombináciou týchto údajov s farebným zobrazením úrovne čistoty získate ucelenejší obraz o úrovniach hygieny atmosféry vášho priestoru.

 

 

Nadnárodná spoločnosť Carrier Corporation je svetovou jednotkou v klimatizácii a chladení. Carrier je najstarší výrobca klimatizácií na svete. 1. klimatizáciu vyrobil p. Carrier na začiatku 20.storočia na chladenie tlačiarenského stroja.

 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie