Carrier Pioneering Air - CAFN051

Čističky vzduchu PIONEERING AIR od Carrieru patria medzi to najlepšie vo svete prenosných čističiek vzduchu. Sú vybavené pokročilými filtrami a schopnosťou čistiť veľké interiéry až do 73m2.

Model CAFN051LC1 je najväčší a najvýkonnejší zo série Pioneering Air a je vhodný pre miestnosti o rozlohe až 72 m2. 

 

Špecifikácia : 

Rozmer : (š x v x h) - 460x230x710 mm

Prietok vzduchu (m3/hod) : 610 

Vhodné pre miestnosť do (m2) : 42 - 72

Hlučnosť dB(A) : 25 - 58

Príkon (W) : 62

Predfiltter, HEPA filter, Ionizátor, Filter s aktívnym uhlím, Aromaterapia, Časovač 1-8 hod

Momentálne nedostupné
Kód: 183
Značka: CARRIER
€799 –5 % €759
Kategória: Čističky vzduchu
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 10 kg
Pioneering Air ready
€799 –5 %

Aromaterapeutická sada

Aromaterapeutická sada

Esenciálne oleje sa používajú v aromaterapii, čo je známa prax využívajúca dýchanie a čuch.
Medzi výhody aromaterapie u dospelých a detí patrí lepšia liečba bolesti, lepší spánok, zvládanie stresu a zlepšenie imunitného systému. Vo vnútri základne zariadenia sú nádoby a vhodné špongie, na ktoré môžete dávať kvapky éterických olejov podľa vášho výberu. Počas prevádzky zariadenia sa éterické oleje rozptyľujú vo vašom priestore, a tak si užívate čerstvý vzduch a všetky výhody aromaterapie súčasne.

 

Ionista

Ionista

Vytvára zdravú klímu, pretože omladzuje vzduch záporne nabitými iónmi. Odstraňuje peľ a prach a neutralizuje baktérie a bojuje s nepríjemnými pachmi ako je cigaretový dym, pre čistejšie a zdravšie vnútorné prostredie.

 

Světelný indikátor kvality vzduchu

Svetelný indikátor kvality vzduchu

Zariadenie rozpoznáva kvalitu vzduchu a jeho svetelný indikátor mení farbu v závislosti na úrovni čistoty vzduchu: vynikajúca(modrá), dobrá (zelená), stredná (fialová), zlá (červená)

 

Předfiltr

Predfilter

Predfilter zachytí najväčšie prachové častice rozptýlené vo vzduchu a zabráni im pri vstupe do jednotky. Zakrýva prívod vzduchu a pomáha udržovať jednotku a cievku čisté od nečistôt a špiny a zabezpečuje lepšiu kvalitu vzduchu. Predfilter je možné vybrať a vyčistiť vodným roztokom.

 

Filtr HEPA H13

Filtr HEPA H13

Výkonný filter „High-Efficiency Particulate Air“ triedy H13 zachytáva viac ako 99,95% vzdušných častíc ako sú baktérie a alergény a zaisťuje tak vysoko kvalitnú atmosféru vo vašom priestore.

 

Časovač provozu

Časovač prevádzky

Prevádzkový časovač s možnosťami 1, 2, 4 a 8 hodín pre najlepšie plánovanie čistenia vzduchu vo vašom priestore.

 

 Auto

Auto

Výberom tejto funkcie čistič automaticky vyberie najlepšiu rýchlosť riadenia kvality vzduchu.

 

Filtr s aktivním uhlím

Filter s aktívnym uhlím

Až 10-krát účinnejší ako tradičné uhlíkové filtre pri odstraňovaní nepríjemných pachov, vrátane cigaretového zápachu. Odstraňuje tiež škodlivé plyny ako je formaldehyd a benzén, čím sa znižujú nepriaznivé účinky pasívneho fajčenia.

 

 Připomenutí výměny filtru

Pripomenutie výmeny filtra

Keď je čas vymeniť filter, upozorní vás kontrolka na ovládacom paneli zariadenia.

 

Zobrazení teploty a vlhkosti

Zobrazenie teploty a vlhkosti

Čistička vzduchu odráža ďalšie vlastnosti vnútorného vzduchu v miestnosti ako je teplota a relatívna vlhkosť. Kombináciou týchto údajov s farebným zobrazením úrovne čistoty získate ucelenejší obraz o úrovniach hygieny atmosféry vášho priestoru.

 

 

Nadnárodná spoločnosť Carrier Corporation je svetovou jednotkou v klimatizácii a chladení. Carrier je najstarší výrobca klimatizácií na svete. 1. klimatizáciu vyrobil p. Carrier na začiatku 20.storočia na chladenie tlačiarenského stroja.

 

 

Späť do obchodu