Carrier Novel Air CAFN012

Čističky vzduchu Novel Air Carrier zlešujú kvalitu vzduchu Vášho interiéru a zaisťujú čisté a bezpečné prostredie. Predfilter, HEPA filter, Aromaterapeutická sada, ionizátor, časovač 1-8 hod. 

Špecifikácia : 

Rozmer : (š x v x h) - 225x225x310 mm

Prietok vzduchu (m3/hod) : 120 

Vhodné pre miestnosť do (m2) : 14 

Hlučnosť dB(A) : 25 - 40 

Príkon (W) : 27 

Predfiltter, HEPA filter, Ionizátor, Aromaterapia, Časovač 1-8 hod

Momentálne nedostupné
Kód: 75
Značka: CARRIER
€259 –15 % €219
Kategória: Čističky vzduchu
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 3 kg
NOVEL AIR FINAL
Akcia
€259 –15 %

Aromaterapeutická sada

Aromaterapeutická sada

Esenciálne oleje sa používajú v aromaterapii, čo je známa prax využívajúca dýchanie a čuch.
Medzi výhody aromaterapie u dospelých a detí patrí lepšia liečba bolesti, lepší spánok, zvládanie stresu a zlepšenie imunitného systému. Vo vnútri základne zariadenia sú nádoby a vhodné špongie, na ktoré môžete dávať kvapky éterických olejov podľa vášho výberu. Počas prevádzky zariadenia sa éterické oleje rozptyľujú vo vašom priestore, a tak si užívate čerstvý vzduch a všetky výhody aromaterapie súčasne.

 

Ionista

Ionista

Vytvára zdravú klímu, pretože omladzuje vzduch záporne nabitými iónmi. Odstraňuje peľ a prach a neutralizuje baktérie a bojuje s nepríjemnými pachmi ako je cigaretový dym, pre čistejšie a zdravšie vnútorné prostredie.

 

Světelný indikátor kvality vzduchu

Svetelný indikátor kvality vzduchu

Zariadenie rozpoznáva kvalitu vzduchu a jeho svetelný indikátor mení farbu v závislosti na úrovni čistoty vzduchu: vynikajúca(modrá), dobrá (zelená), stredná (fialová), zlá (červená)

 

Předfiltr

Predfilter

Predfilter zachytí najväčšie prachové častice rozptýlené vo vzduchu a zabráni im pri vstupe do jednotky. Zakrýva prívod vzduchu a pomáha udržovať jednotku a cievku čisté od nečistôt a špiny a zabezpečuje lepšiu kvalitu vzduchu. Predfilter je možné vybrať a vyčistiť vodným roztokom.

 

Filtr HEPA H13

Filtr HEPA H13

Výkonný filter „High-Efficiency Particulate Air“ triedy H13 zachytáva viac ako 99,95% vzdušných častíc ako sú baktérie a alergény a zaisťuje tak vysoko kvalitnú atmosféru vo vašom priestore.

 

Časovač provozu

Časovač prevádzky

Prevádzkový časovač s možnosťami 1, 2, 4 a 8 hodín pre najlepšie plánovanie čistenia vzduchu vo vašom priestore.

 

 

 

 

Nadnárodná spoločnosť Carrier Corporation je svetovou jednotkou v klimatizácii a chladení. Carrier je najstarší výrobca klimatizácií na svete. 1. klimatizáciu vyrobil p. Carrier na začiatku 20.storočia na chladenie tlačiarenského stroja.

 

 

Späť do obchodu